Pożyczka Vivus pierwsza darmowa do 3 tys. + 300 zł na Fly.pl

Firma Vivus, lider pożyczek internetowych bez zaświadczeń wprowadziła dodatkową wakacyjną promocję. Obecnie biorąc pierwszą pożyczkę za darmo, która dostępna jest do kwoty 3000 zł na okres do 30 dni otrzymasz bon o wartości 300 zł do wydania we Fly.pl

Platforma Fly.pl to wirtualne biuro podróży z ofertami większości znanych touroperatorów. Tysiące ofert w jednym miejscu. Obecnie biorąc pożyczkę na wakacje w Vivus, nie tylko otrzymujemy ją całkowicie za darmo – jako nowy klient, korzystający pierwszy raz z usług firmy Vivus oddajemy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy (oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty w ciągu 30 dni), ale także zyskujemy dodatkowo 300 zł zniżki na zakup wakacji w wymienionej platformie fly.pl.

strona Vivus
strona fly.pl

Wystarczy zarejestrować się na stronie Vivus i wypełnić wniosek o pierwszą darmową pożyczkę. W pierwszej kolejności należy ustawić na suwakach pożądaną kwotę pożyczki i okres (maksymalnie 30 dni), założyć konto w systemie, następnie wypełniamy wniosek zgodnie ze wskazówkami podanymi na stronie. Będzie nam potrzebny dowód osobisty, telefon, który umożliwia odbieranie wiadomości SMS, adres e-mail oraz konto bankowe. Musi to być nasz rachunek bankowy, ponieważ będziemy musieli wykonać przelewa aktywacyjny, który ma za zadanie potwierdzić nasze dane oraz numer konta do przelewu pieniędzy z pożyczki po zatwierdzeniu wniosku. Nie może to być konto innej osoby, ponieważ taka aplikacja zostanie odrzucona. Przelew aktywacyjny możemy wykonać zwykłym przelewem bankowy – wtedy kwota przelewu wynosi 1 grosz lub szybki przelewem online – w tym wypadku kwota przelewu wyniesie 1zł, ponieważ system płatności online nie obsługuje przelewów poniżej 1 zł. Przelew wykonujemy na podany w panelu numer konta firmy Vivus – w zależności od banku w jakim mamy konto, które podaliśmy we wniosku numer rachunku firmy Vivus będzie z tego samego banku, co nasz o ile firma Vivus posiada rachunek w tym banku. Jeżeli nie posiada to wydłuży to odrobinę cały proces, ponieważ przelewy międzybankowe idą trochę dłużej. Jednak pieniądze powinniśmy otrzymać bardzo szybko.

Po zakończeniu procesu wnioskowania, czekamy na decyzję o przyznaniu pożyczki, którą otrzymamy bardzo szybko SMS-em. Z kolei spłatę dokonuję się również przelewem na rachunek wskazany w systemie w panelu dostępnym po zalogowaniu.

Opinie klientów w Internecie. Czy Vivus to pewna firma?

W sieci jest wiele pozytywnych opinii o Vivus na forach internetowych, blogach i portalach potwierdzających, że pierwsza pożyczka w Vivus jest rzeczywiście za darmo. Trzeba jednak spłacić ją w terminie – przykładowa recenzja pierwsze pożyczki za darmo i opinie o Vivus https://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/vivus-opinie-pozyczki.html. Vivus ma pozytywne opinie jak na firmę pożyczkową, to jedne z najlepszych. Jest to duża znana firma, działająca od wielu lat na rynku pożyczek internetowych. Oczywiście poza promocją pożyczki tego typu nie należą do tanich, dlatego warto pamiętać o terminowej spłacie. W przeciwieństwie do wielu firm działających na tym rynku, Vivus jest spółką zarejestrowaną w Polsce, co można zweryfikować na stronie ministerstwa finansów https://www.ms.gov.pl korzystając z wyszukiwarki w rejestrze KRS.

Nasza opinia

Naszym zdaniem jest to bardzo atrakcyjna promocja, ponieważ zyskujemy podwójnie mamy pożyczkę za darmo i jednocześnie otrzymujemy 300 zł na zakup wakacji. Należy jednak pamiętać o spłacie w terminie, ponieważ poza promocją koszty takiej pożyczki mogą okazać się bardzo wysokie. Nie każdy też otrzyma tę pożyczkę. Jednak z licznych opinii o Vivus wynika, że dość łatwo dostać tam pożyczkę. Oczywiście jeżeli widniejemy w rejestrach dłużników, mamy kiepską historię kredytową w BIK z problemami ze spłatą innych pożyczek lub kredytów, to musimy się liczyć, że tym, że nasz wniosek może zostać odrzucony.

Ze spłat nie należy czekać na ostatni moment, bo przedłużenia terminu spłaty są drogie. Poza tym banki nie księgują przelewów w weekendy i święta.

Szczegółowe informacje i warunki promocji dostępne są na stronie organizatora.

Leave a Reply