Papilotki.net – odwołanie konkursu

Z ubolewaniem informujemy, że konkurs na najlepszy wypiek z wykorzystaniem papilotek, który miał się odbyć w lutym zostanie odwołany z powodu wycofania się sponsora. Wierzymy , że osoby, które już kupiły papilotki i inne produkty oraz narzędzia  potrzebne w ramach przygotowania “obiektu konkursu”, wykorzystają je dla swoich prywatnych potrzeb.

Jak wiadomo papilotki są raczej tanie, więc nie jest to jakaś duża strata,  a pozostałe produkty są  produktami powszechnego spożycia, zatem  się nie zmarnują, a niewątpliwie zwracanie tego typu produktów  byłoby absurdem. Proponujemy zatem wykorzystać papilotki i oraz składniki spożywcze do wykonania babeczek, bądź muffin na słono. Papilotki idealnie się do tego nadają, a poza tym miło zaskoczymy taką niespotykaną potrawą innych domowników tudzież gości, bo mało kto zna muffiny na słono, a papilotki pozwolą na ich upieczenie w przeznaczonej do tego celu formie z wypustami. W drobnego zadośćuczynienia zapraszamy do udostępnionego przez nas poradnika jak wykorzystać papierowe papilotki do wypieków w domowym pieczeniu ciast.

Z kolei z przyjemnością informujemy, że konkurs na dekoracje komunijne odbędzie się planowo. Wszystkie dekoracje komunijne należy nadesłać do końca stycznia.