Operacje plastyczne

Każdego dnia do kliniki chirurgii plastycznej, przychodzi wiele kobiet, które chcą poprawić sobie urodę. Możliwości jest niezwykle dużo, wszystko zależy od tego, co mamy do zrobienia i jakie chcemy zafundować sobie operacje plastyczne.

Możemy więc sobie wymodelować piersi. Tego typu zabiegi są w kilku rodzajach. Modelowanie piersi to nie tylko powiększanie piersi czy ich pomniejszanie. Może to bowiem być po prostu poprawienie wyglądu naszego biustu, bez zmiany ich rozmiaru. Jest to poprawienie wyglądu poprzez ujędrnienie ich w jakikolwiek sposób, nie zmieniając przy tym ich wymiarów. Jeśli bowiem będzie to wycięcie części skóry, żeby je ujędrnić a przy okazji zmniejszy się ich rozmiar, wówczas nie będzie to modelowanie tylko zmniejszenie piersi. Zmniejszenie piersi to bardziej skomplikowany proces niż powiększanie, gdyż w powiększeniu jest wkładana specjalna wkładka, natomiast przy zmniejszania trzeba skrupulatnie usuwać część tkanek, żeby piersi zmniejszyły rozmiar i wyglądały w miarę naturalnie. Tego typu zabiegi są dosyć bolesne, jednak wszystko zleży od odpowiedniego nastawienia.

Kiedy naszą bolączką są niezbyt ładne nogi i chcemy coś z nimi zrobić, wówczas najlepiej jest odwiedzić klinikę chirurgii plastyczniej. W obrębie nóg nie ma wiele do roboty, jednak mimo to możemy sobie poprawić ich wygląd i zrobić operacje plastyczne (http://operacjeplastyczne.blogola.pl/). Możemy więc poddać się zabiegowi plastyki łydek, co spowoduje, że będą one bardziej kształtne i ładne. Ponadto jeśli mamy trochę zbyt grube uda, możemy poddać się liposukcji, która poleca na odessaniu tłuszczu. Innym sposobem na pozbycie się tłuszczu jest lipoliza. Polega ona na tym, że wstrzykiwana jest do tkanki tłuszczowej  fosfatydylocholiny. Bez problemu wnika ona do środka komórek tłuszczowych  a podana w większej dawce, rozrywa owe komórki, następnie transportowana jest do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu tłuszczu. Jest to zdecydowanie lepsza i mniej bolesna forma pozbywania się tłuszczu niż liposukcja. Ponadto w przeciwieństwie do liposukcji, nie zostawia ona zasinień na skórze w miejscu zabiegu. Mimo wszystko każdy z tych zabiegów ustalany jest indywidualnie do potrzeb danej osoby.

Leave a Reply