Pożyczka w Extraportfel – Lendon do 2000 zł za darmo

Nowa platforma należąca do właściciela znanej na rynku kredytowym marki Lendon. Jest to Ciekawe rozwiązanie dla osób, którym potrzebna jest nieduża kwota do 2000 zł na krótki okres.  0Platforma Extraportfel umożliwia pożyczenie przez Internet kwoty do 2000 zł na okres do 45 dni jako pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo pod warunkiem terminowej spłaty.

Lendon również podniósł ofertę pierwszej pożyczki do 2000 zł, ale okres pierwszej darmowej pożyczki wynosi tam 30 dni, czyli o ponad dwa tygodnie krócej. Nie można skorzystać z obu ofert w promocji ponieważ jest to jedna firma, a tym samym po skorzystaniu z jednej z platform zamykamy sobie drogę do skorzystania z pierwszej  darmowej pożyczki  w drugiej platformie. Dlatego ze względu na dłuższy okres lepiej wybrać Extraportfel. Zawsze te kilka dodatkowych dni stanowi zabezpieczenie na wypadek problemów z płynnością finansową i trudności z terminową spłatą.

W przypadku braku terminowej spłaty zostaną nam doliczone odsetki i opłaty.

RRSO dla pierwsze promocyjnej pożyczki spłaconej w terminie wynosi 0%.

Różnice pojawiają się w przypadku drugiej i kolejnych pożyczek, bowiem RRSO w Ekstraportfel jest wtedy już prawie dwukrotnie mniejsze w przypadku okresu 45 dni niż w Lenond w przypadku okresu 30 dni. Wynika to właśnie z okresu spłaty dłuższy okres – większy zysk dla firmy, która wtedy oferuje pożyczkę z mniejszym RRSO. Po ustaleniu 30 dniowego terminu spłaty RRSO w Extra Portfel zbliżone będzie do oferty z Lenond.

W Extraportfel pożyczkę może wziąć osoba w wieku od 21 do 70 lat, będąca obywatelem RP. Konieczne jest posiadanie telefonu komórkowego oraz rachunku bankowego. W celu złożenia wniosku należy wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie dokonać przelewu weryfikującego nasze dane oraz numer konta, na które zostanie przelana pożyczka. Rachunek, z którego wykonamy przelew aktywacyjny na symboliczną kwotę musi należeć do wnioskującego, a jego dane muszą się zgadzać. Przelew weryfikacyjny wykonuje się na etapie składania wniosku – jeżeli posiadamy swoje konto w jednym ze wskazanych przez system banków, to możemy dokonać błyskawicznego przelewy online. Jeżeli nasz bank nie znajduje się na liście wtedy musimy zrobić owy przelew ręcznie na rachunek podany we wniosku. W przypadku pozytywnej weryfikacji i akceptacji wniosku pieniądze możemy otrzymać bardzo szybko. Czas realizacji zależy przede wszystkim od tego w jakim banku mamy swój rachunek.

Leave a Reply