Akcesoria samochodowe – sprzedaż opon lamp felg i innych części

Chcieliśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego nowego sklepu internetowego sprzedającego części i akcesoria samochodowe – między innymi opony felgi, a także nowoczesne reflektory i lampy led do samochodów. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na całą Polskę, możliwy jest również odbiór osobisty na terenie Śląska oraz w Warszawie.

Sprzedajmy również używane opony i felgi sprowadzane z Europy Zachodniej – przede wszystkim z Niemiec. Rynek opon niewątpliwie cechuje wysoka konkurencja dlatego też oferujemy dla Państwa najniższe ceny na rynku i dajemy własną gwarancję nawet na produkty używane. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Nasz sklep, mimo że dopiero niedawno rozpoczął działalność zyskał już pierwsze wyróżnienie za najlepszy projekt przyjazny klientowi. Nadawany przez serwis gromadzący najlepsze projekty serwisów. Jesteśmy autoryzowany sklep internetowy z częściami, oponami i felgami oraz oświetleniem samochodowym (głównie dzienne lampy led oraz oświetlenie do wnętrza auta).

Znajdziecie u nas Państwo pełną ofertę lamp i reflektorów, listw oświetleniowych led, opon letnich, zimowych, łańcuchów śniegowych, oraz felg aluminiowych i stalowych do wszystkich aut. Nasi eksperci służą Państwu radą i sugestiami w doborze produktów. Zapraszamy na bezpieczne zakupy z  dostawą i pełną gwarancją na wszystkie sprzedawane przez nas produkty.

Oferujemy opony produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Tylko u nas znajdziesz wysokiej jakości opony używane w korzystnych cenach i z gwarancją naszego sklepu.

Podobne:

  1. http://aorel.weebly.com

2 thoughts on “Akcesoria samochodowe – sprzedaż opon lamp felg i innych części

  1. Witam, czy listwy led nadają się do zrobienia oświetlenia podwozia tak jak w tuningu stosuje się do tego świetlówki?

  2. Myślę, że tak, tylko trzeba zainstalować takie jak montuje się na zewnątrz – odporne na wilogć. Problem w tym, że nie wiem jak przeżyją sól, którą obficie są zimą obsypywane nasze drogi.

Leave a Reply