Pożyczki prywatne

Od dłuższego czasu coraz częściej można zaobserwować oferty różnych osób, które chętnie udzielają prywatnych pożyczek gotówkowych. Niestety zdecydowana większość tych ofert to zwykli naciągacze, którzy obiecują super tanie pożyczki prywatne, a w rzeczywistości pobierają tylko wysokie opłaty za rozpatrzenie wniosku.

Bardzo często takie opłaty pobierane są poprzez płatności sms i nie są to niskie stawki tylko najczęściej zaczynają się od dwudziestu złotych za wiadomość tekstową. Pożyczki prywatne bez sprawdzania w bazach bik (http://kredytol.pl/?p=430) to bardzo łakomy kąsek dla wszelkiego rodzaju oszustów i naciągaczy, którzy żerują na nieświadomości najbiedniejszych warstw społecznych. Biedni ludzie najczęściej nie są świadomi tego co podpisują i nie zdają sobie sprawy z zobowiązań jakie zaciągają. Tak jak wcześniej wspomniałem, pożyczki prywatne okazują się zwykłą fikcją jednak jeśli już trafimy na taką, która naprawdę zostanie nam udzielona to jest ona obłożona tak wysokimi kosztami i odsetkami, że rzeczywiste oprocentowanie może wynosić nawet kilkaset procent.

Lepiej zawsze pilnujmy swoich wszystkich zobowiązań i róbmy wszystko żeby nie mieć negatywnego wpisu w bankowej informacji kredytowej ponieważ pożyczki z banku są o wiele bardziej bezpieczne niż prywatne. Pożyczki prywatne często nazywa się jako pożyczki lub kredyty społecznościowe. ja sam nie zajmuję się taki pożyczkami prywatnymi jednak zawsze można na mnie liczyć jeśli chodzi o doradztwo biznesowe oraz kredytowe. Prowadzę własną stronę internetową o kredytach i pożyczkach, a jednym z tematów, które tam poruszam są właśnie pożyczki prywatne, kredyty pozabankowe i inne produkty finansowe dostępne bez sprawdzania w bik.

Leave a Reply