Pożyczki pozabankowe social lending

Błędy młodości często lubią się mścić w przyszłości. Niestety, niekiedy przychodzi nam zapłacić wysoce nieproporcjonalną, do popełnionego czynu, karę. Kiedy to, przykładowo, nie zapłacimy mandatu za jazdę na „gapę” i odsetki zwiększą jego kwotę do dwustu złotych – możemy zostać wpisani do Krajowego Rejestru Dłużników.

więc widzimy – dostać się tam jest naprawdę stosunkowo łatwo. Zdecydowanie trudniej będzie się z tej listy „wypisać”. Chcąc zaciągnąć w międzyczasie kredyt gotówkowy – okazać może się to po prostu niemożliwe. Bank po prostu sprawdzi naszą historię i widząc niespłaconą zależność – wyda nam decyzję odmowną. W takiej sytuacji nie powinniśmy się jednak łamać, a postarać się znaleźć jakieś rozwiązanie, z którego to będziemy mogli skorzystać.

Coraz popularniejsze, również w naszym kraju, stają się pożyczki pozabankowe także social lending (http://www.gold-factory.net/) oferowane nam przez różne, specjalnie do tego celu założone, firmy. Oprocentowanie w takiej sytuacji będzie zdecydowanie wyższe, aniżeli to oferowane nam w banku. Nie oznacza to jednak, że rozwiązanie takie ma jedynie same negatywne strony. Dla wielu osób przekonujący może być fakt, że jest to naprawdę szybka pożyczka. Formalności są tutaj wręcz minimalne.

Leave a Reply