Kredyty bez bik dla zadłużonych

Niegdyś przyzwyczajeni byliśmy do faktu, że jedynie banki przyznają zainteresowanym kredyty. Czasy jednak się zmieniły i skorzystać będziemy mogli również z dosyć ciekawiej opcji, jaką to niewątpliwie są pożyczki pozabankowe.

Zapewne części osób taka nazwa nie mówi absolutnie nic. Wobec tego spieszę z wyjaśnieniem – w większości przypadków takie pożyczki udzielane są przez specjalnie do tego celu stworzone firmy. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, gdyż zazwyczaj w ofercie takowych firm znaleźć możemy kredyty bez BIK, co jest szczególnie kuszące dla osób, które to w przeszłości miały jakieś problemy ze spłatą kredytu. Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że każda taka komplikacja jest sumiennie rejestrowana. Kiedy to sprawa nie zostanie przez nas rozwiązana – trafić możemy na Krajowy Rejestr Dłużników.

Trzeba przyznać, że taki stan rzeczy nie jest czymś specjalnie przyjemnym. Zazwyczaj do naszej dyspozycji będą w tym momencie tylko i wyłącznie kredyty bez bik dla zadłużonych w bankach (http://www.najlepszykredyt.com.pl/?p=75) oferowane przez opisywane już powyżej firmy. Wszystko w życiu ma swoją cenę, tak będzie również i tym razem. Mianowicie – będziemy zmuszeni do zapłacenia większego oprocentowania, co oczywiście wpłynie na całkowity koszt kredytu.

Leave a Reply