Darmowe ogłoszenia na forum mp3

Szukam ciekawego pomysłu jak jeszcze bardziej uatrakcyjnić moje forum które głównie oferuje muzykę w postaci darmowych plików mp3 do pobrania. Przyznam, że serwis jest już bardzo popularny i tak czy inaczej odwiedza go kilkaset tysięcy osób. Jednak mam bardziej ambitne plany i chciałbym z tego zrobić prawdziwy portal dla zżytej i powracającej tam co dzień społeczności.

Teraz dominują tam ludzie bardzo młodzi i średnia wieku na pewno nie przekracza dwudziestu lat. Najnowszą muzykę i pliki darmowe mp3 do pobrania kochają przede wszystkim ludzie w wieku kilkunastu lat i oni są głównym motorem napędowym tego forum. Moja ambicja jednak jest na tyle duża, że nie chcę się ograniczać tylko do tak małej i w dodatku nie dysponującej środkami finansowymi społeczności. Darmowa muzyka mp3 na forum dyskusyjnym i tego typu ogłoszenia są dobre tylko na początek jednak później mogą być utrudnieniem w dalszym rozwoju serwisu. Na pewno zacznę od rozbudowania działu z rozmowami na inne tematy niż muzyka.

Trzeba tą młodzież edukować i uczyć sztuki prowadzenia ciekawych dyskusji. Wiadomo, że dyskusje w mądrzejszymi od nas kształcą i sprawiają, że nasza świadomość rośnie. Jeśli umiemy kulturalnie i rzeczowo dyskutować to jesteśmy bardziej doceniani i szanowani w różnych kręgach oraz społecznościach. Mam także nadzieję, że dzięki temu jednemu forum uda mi się także pozakłądać następne i do prowadzenia ich wykorzystywać powyżej wyedukowaną młodzież.

One thought on “Darmowe ogłoszenia na forum mp3

  1. Pingback: Biznes na forum mp3

Leave a Reply