Joanna Krupa i jej uroda

Piękne kobiety rzadko kiedy przejmują się tym, jak wyglądają z samego rana. Te, które nie posiadają tak wielkiej pewności siebie natomiast martwią się właściwie o wszystko, o każdy szczegół, który przecież tak na dobrą sprawę może w ogóle nie zostać zauważony. Wystarczy spojrzeć na kobiety uważane za piękne, chociażby na taką Joanne Krupę. Ona to z pewnością nie przejmuje się swoim wyglądem cały czas.

Chociaż na pewno dba o swoje ciało, bo przecież ono jest potrzebne jej do pracy, dzięki niemu zarabia. Jednakże jak spojrzy się na kobiety na ulicach to przecież dla nich najważniejsze sa inne wartości, takie jak dom, rodzina. Uroda schodzi na dalszy plan. W zawodzie modelki jednakże jest czymś niezbędnym. Tym bardziej,. że przecież nie jest się modelką do końca życia. Joanna Krupa (http://www.gadulek.pl/plotki-ze-swiata/joanna-krupa-poleciala-do-stanow/) zdaje się o tym doskonale wiedzieć, pamiętać na każdym kroku. Tym bardziej, że przekroczyła już ona magiczny próg 30 lat życia, co oznacza, że nie czeka na nią już żadna światowa kariera, nie może liczyć na to, ze dopiero dostanie skrzydeł.

Teraz Joannie Krupie pozostają polskie talkshow, interesujące plotki o gwiazdach, programy dla modelek, ale już nie promujące jej samej jako światowej sławy na wybiegach. Swoją drogą one przecież nie zarabiała występami na wybiegach, częściej Joannę Krupę można było oglądać nago, w pismach dla panów. Zawsze uważała, że dyskryminowały ją kobiece kształty, duży biust, bo z wyglądu nie przypomina wieszaka na ubrania. Prawdą jest, że wielu rzeczy Joannie Krupie można odmówić, ale z pewnością nie urody. Chociaż o gustach też podobno nie można rozmawiać.

Leave a Reply